Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Folie matowe (dekoracyjne, efekt mrożonego szkła)

 

Mleczna matowa folia to idealne rozwiązanie do pomieszczeń, w których nie chcemy ograniczać dopływu światła, ale pragniemy ograniczyć dostęp ciekawskich. Efekt mrożonego szkła sprawia, że nawet najmniejsze pomieszczenie nie zmniejsza się optycznie a szyba pięknie prezentuje się w świetle dziennym.

Równie dobrze folie matowe sprawdzają się, gdy zamierzamy wyodrębnić strefy o różnym przeznaczeniu w pomieszczeniu typu open space. Nie izolując ludzi od siebie na wzajem, szklane tafle oblepione folią matową pomagają im jednak odnaleźć się na wspólnie użytkowanej powierzchni w taki sposób, żeby nie przeszkadzali sobie w wykonywaniu poszczególnych zadań.

 

Folie dekoracyjne

Folie matowe doskonale sprawdzają się w bankach, szpitalach, studiach i gabinetach stomatologicznych czy kosmetologicznych.Wszędzie tam, gdzie jednocześnie trzeba zachować intymność, ale nie odgradzać się ostentacyjnie od klientów. Jeśli dodatkowo wytniemy w folii logo instytucji, efekt będzie jeszcze lepszy.

Równie często używamy matowych folii dekoracyjnych w mieszkaniach. Można wyciąć w nich dowolne wzory, co gwarantuje nie tylko atrakcyjny wygląd, ale także większy dopływ światła. Drzwi balkonowe czy łazienkowe to właśnie miejsca, na których folie dekoracyjne montowane są najczęściej.

 

© 2014 by MEG