Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Fototapety

Oferujemy Państwu również wykonanie i montaż fototapet, które stanowią praktyczne i estetyczne rozwiązanie wykończenia wnętrz. Fototapety doskonale sprawdzają się w biurach, restauracjach, kawiarniach, hotelach, domach prywatnych, czyniąc miejsce wyjątkowym i oryginalnym.

Dzięki zamontowaniu fototapety można w szybki sposób diametralnie zmienić przestrzeń, nadając jej efektowny wygląd. Fototapety sprawią, że Państwa wnętrzne stanie się żywe, kolorowe, interesujące i przede wszystkim jedyne w swoim rodzaju. Fototapety dają nieskończony wybór wzorów. W zależności od preferencji Klienta, proponujemy szeroki wachlarz kategorii: fotografie, obrazy, pejzaże, krajobrazy, zwierzęta, rośliny, słoneczne plaże, kwiaty, 3D, retro, pop art, morza i oceany, ludzie, architektura, abstrakcja, wakacje i wiele innych.

Służymy pomocą w trafnym doborze grafiki do konkretnych przestrzeni. Gwarantujemy, że efekt końcowy zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie realizacji. Warto zaznaczyć, że nie tylko doradzamy w wyborze wzoru fototapety, ale również dostosowujemy ją do druku, drukujemy na fizelinie i przede wszystkim montujemy. Jeżeli istnieje taka potrzeba, to w zakres montażu wchodzi dodatkowo przygotowanie powierzchni, tj.: między innymi szpachlowanie ścian i gruntowanie. Dzięki temu, że montowane przez nas fototapety wykonane są z fizeliny, a klej nanosi się tylko na ścianę – montaż odbywa się w schludnych warunkach, co skutkuje zadowalającym efektem końcowym.

W związku z powyższym, zachęcamy Państwa do skorzystania z kompleksowej usługi z zakresu montażu fototapet. Ze swojej strony gwarantujemy profesjonalne podejście do Klienta na każdym etapie współpracy. Fototapety stanową idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą, by ich wnętrze nabrało nieprzeciętnego wyglądu i tym samym stało się zauważalne.

© 2014 by MEG